Promocje

A Friend Brings a Friend

Studentom Clark University przysługuje zniżka w czesnym za zarekomendowanie kandydatów na studia, którzy dokonają zapisu na program Master, MBA@SAN lub Master+Magister w rekrutacji na rok akademicki 2018/2019:

  • 400 zł lub 100 Euro* za pierwszą osobę
  • 200 zł lub 50 Euro* za każdą kolejną osobę.

* w zależności od waluty, w jakiej podane są ceny na program dla danego Studenta.

Absolwenci CU lub SAN

Absolwenci Clark University i Społecznej Akademii Nauk przy zapisie na program Master, MBA@SAN lub Master+Magister płacą tylko 100 zł opłaty rekrutacyjnej (oszczędzasz 300 zł). Promocja dotyczy również studentów CU przy zapisie na drugi program z oferty CU.

Studenci SAN

  • Kandydaci, którzy przeszli pełną rejestrację na studia w SAN lub Studenci SAN wyższych semestrów z chwilą zarejestrowania się na studia Master w CU otrzymują 50% zniżki na kierunek studiów I i II stopnia oraz jednolite magisterskie SAN. (Promocja nie dotyczy programów łączonych Master+Magister)
  • Przy jednoczesnym zapisie na studia CU oraz wybrane studia (I / II stopnia lub jednolite magisterskie) SAN, kandydaci dokonują jedynie opłat kwalifikacyjnych obowiązujących na studia SAN (z uwzględnieniem czasowych promocji) – opłata rejestracyjna na CU wynosi wówczas 0 zł. (Promocja nie dotyczy programów łączonych Master+Magister)

Regulaminy promocji dostępne są w Biurach Rekrutacji. Wybrane zniżki nie łączą się.