Clark University
Differentiate yourself
polski English Clark na Facebooku Clark na YouTube Wirtualny kampus
Master

Master

Wyjazd do USA
Opłaty i promocje
Organizacja studiów
Master + Magister
MBA@SAN
Powrót do menu

Społeczna Akademia Nauk we współpracy z Clark University oferuje anglojęzyczne programy studiów prowadzące do uzyskania amerykańskiego dyplomu Master w Polsce. Każdy program Clark University można realizować w formie studiów podyplomowych lub można połączyć go z wybranym kierunkiem studiów II stopnia w Społecznej Akademii Nauk jako zintegrowany program „Master+Magister”.

PROGRAMY MASTER

ZDOBADZ NAJBARDZIEJ POZADANE
PRZEZ PRACODAWCÓW UMIEJETNOSCI


Program MSPC skierowany jest do absolwentów wszystkich kierunków studiów licencjackich, specjalistów profecjonalnej komunikacji oraz menedżerów niższego i średniego szczebla. Szczególnie tych, którzy poważnie rozważają rozpoczęcie kariery zawodowej w międzynarodowych firmach lub planują wyjazd za granicę. Głównym założeniem studiów jest kształtowanie i podnoszenie kompetencji w zakresie profesjonalnego zarządzania komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w organizacji, komunikacji społecznej i międzykulturowej. Struktura studiów umożliwia przygotowanie absolwentów do pracy na stanowiskach kierowniczych w dziedzinie zarządzania, gdzie profesjonalna komunikacja odgrywa kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu organizacyjnego i osobistego. Absolwenci uzyskują kompetencje w zakresie przywództwa, zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, zarządzania informacją, dzięki czemu gotowi są pełnić rolę liderów w organizacji.

PROGRAM DOSTĘPNY W KAMUSIE: w Łodzi i w Warszawie.

WIEDZA POTRZEBNA KAZDEJ ORGANIZACJI


Program MSIT przygotowuje absolewntów do podjęcia pracy w nowoczesnych firmach wdrażających najnowsze systemy i koncepcje informatyczne pozwalające na wsparcie procesów biznesowych przy zachowaniu maksymalnej efektywności kosztowej. Umiejętność efektywnego zastosowania technologii komputerowych w środowisku biznesowym wymagaja nie tylko wiedzy z zakresu IT, ale także gruntownej znajomości biznesu. Głównym celem programu MSIT jest kształtowanie umiejętności menedżerskich i komunikacyjnych, ze szczególnym naciskiem na analizę i usprawnienie procesów biznesowych, skuteczne budowanie zespołów projektowych, a także umiejętnego prowadzenia wdrożeń IT. Program studiów daje możliwość zdobycia uniwersalnej i aktualnej wiedzy z zakresu prowadzenia działu informatycznego w dowolnej firmie, jednostce administracji publicznej, placówce medyczno-zdrowotnej czy instytucji pozarządowej.

PROGRAM DOSTĘPNY W KAMUSIE: w Łodzi i w Warszawie.


PRZYGOTUJ SIE DO PRACY W ORGANIZACJACH
RZADOWYCH I NON-PROFIT


Szukasz alternatywnej ścieżki dla typowej kariery w biznesie? Zapotrzebowanie na osoby cechujące się doskonałymi umiejętnościami analityczno-przywódczymi do pracy w strukturach szeroko rozumianej administracji państwowej i samorządowej oraz organizacjach non-profit ciągle rośnie. Słuchacze programu MPA w czasie studiów poszerzają zakres wiedzy teoretycznej niezbędny do radzenia sobie z kwestiami organizacyjnymi czy prawnymi w sektorze administracji publicznej oraz w przedsiębiorstwach lokalnych i międzynarodowych. Rozwijają także umiejętności praktyczne z zakresu komunikacji społecznej i międzykulturowej, przywództwa, zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, zarządzania informacją. Struktura studiów umożliwia przygotowanie absolwentów do pracy na stanowiskach kierowniczych w dziedzinie administracji, gdzie umiejętności analityczne odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu organizacyjnego i osobistego.

PROGRAM DOSTĘPNY W KAMUSIE: w Łodzi.DLACZEGO PROGRAM MASTER W CLARK UNIVERSITY?

  • Uznany międzynarodowo amerykański dyplom Master uzyskany w Clark University (USA).
  • Prestiżowa akredytacja New England Association of Schools and Colleges.
  • Interaktywne kursy praktyczne prowadzone z wykorzystaniem nowych technologii i case studies.
  • Wysoko wykwalifikowani instruktorzy z międzynarodowym doświadczeniem biznesowym, z USA, Polski, Wielkiej Brytanii, Izraela i innych krajów.
  • Intensywne kursy języka angielskiego dające możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów TOEFL i TOEIC.
  • Możliwość studiowania w amerykańskim kampusie Clark University w Worcester na ostatnich semestrach studiów.
  • Możliwość wzięcia udziału w programie stażowym w USA zgodnie z ukończonym kierunkiem studiów (Optional Practical Training).


Podstawowe informacje o studiach

MASTER
Czas trwania studiów

24 miesiące lub 18 miesięcy

Tryb zaoczny (sobota i/lub niedziela)
Uzyskiwane dyplomy
  • wybrany dyplom Master wydany przez Clark University, USA
  • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Społecznej Akademii Nauk
Język wykładowy Angielski - 100%
Terminy rekrutacji

15 października (tryb 24 - miesięczny)

15 lutego (tryb 18-miesięczny) 
Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

Telefon:
Adres e-mail: *
Campus: * Łódź Warszawa Londyn
Oferta: *
Specjalizacja:
Treść wiadomości: *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Clark University jest instytucją naukowo-badawczą założoną w 1887. Clark jest najstarszą placówką w Stanach Zjednoczonych oferującą możliwość uzyskania dyplomu Master. Clark jest jedną z trzech uczelni z Nowej Anglii, obok Harvardu i Yale, które zapoczątkowały istnienie prestiżowego stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich - Association of American Universities.