Kontakt

Kontakt

Informacje ogólne Clark University
tel: +48 42 664 22 55 lub +48 664 66 57
e-mail: info@clarkuni.eu 

Campus w Łodzi

Biuro Rekrutacji

Biuro REKRUTACJI Clark University

ul. Kilińskiego 98, 90-012 Łódź
90-113 Łódź
tel:+48 42 664 22 55
e-mail: info@clarkuni.eu
poniedziałek - piątek - 08:00 - 16:00

Biuro Administracji (Obsługa Studentów)

Biuro ADMINISTRACJI Clark University (Obsługa Studentów)
ul. Kilińskiego 98, 90-012 Łódź
parter, pokój P1
tel: +48 42 664 22 55
fax: +48 42 664 22 53
e-mail: administration@clarkuni.eu 

pon., wt., czw., pt. - 08:00 - 16:00
śr. -11:00 - 16:00
sobota, niedziela - 09:30 - 12:00 (w czasie zjazdów)

Program Manager

dr Paweł Morawski
Program Manager
tel: +48 42 664 22 55
e-mail: pmorawski@clarkuni.eu

Koordynatorzy Programów

mgr Marta Brzozowska
Koordynator programu Business Management
e-mail: mbrzozowska@clarkuni.eu

 

dr Konrad Grzanek
Koordynator programu MBA in Information Technology
Koordynator programu MSIT
e-mail: kgrzanek@san.edu.pl

 

dr inż. Paweł Morawski
Koordynator programu MBA in Professional Communication
Koordynator programu MSPC
e-mail: pmorawski@clarkuni.eu

 

prof. Justyna Zajdel
Koordynator programu MBA in Healthcare Administration
Koordynator programu MPA: HA
e-mail: jzajdel@clarkuni.eu

Pracownicy

Agnieszka Foluśniak
tel: +48 42 664 66 56
e-mail: agaf@san.edu.pl

 

Anna Gralewska 
tel: +48 42 664 22 55
e-mail: agralewska@clarkuni.eu

 

Ewelina Kolendowicz
tel:  +48 42 664 66 56
e-mail: ekolendowicz@clarkuni.eu

 

Zbyszek Pyszka
tel: +48 42 664 22 54
e-mail: zpyszka@clarkuni.eu

Campus w Warszawie

Biuro Rekrutacji

Biuro REKRUTACJI Clark University
ul. Łucka 11 (pokój nr 4), 00-842 Warszawa
tel. +48 22 656 36 18 lub +48 22 656 31 05
e-mail: warsaw@clarkuni.eu
poniedziałek - piątek - 09:00 - 17:00

Biuro Administracji (Obsuga Studentów)

Biuro Administracji Clark University (Obsługa Studentów)
ul. Łucka 11 (pokój nr 118), 00-842 Warszawa
tel.: +48 22 656 39 01
e-mail: warsaw@clarkuni.eu

Branch Campus Manager

dr Anna Migdał
Branch Campus Manager - Warsaw
e-mail: amigdal@san.edu.pl

Pracownicy

Małgorzata Barańska
tel: +48 22 656 39 01
e-mail: mbaranska@san.edu.pl

 

Iryna Levkovych
Sp. ds. rekrutacji
tel. +48 22 656 38 16
e-mail: warsaw@san.edu.pl

Formularz kontaktowy

* Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia komunikacji w zakresie, którego dotyczy formularz.