Aktualności

Intercultural Management Congress

« wróć

Clark University (USA) oraz Społeczna Akademia Nauk mają przyjemność zaprosić Państwa na XI Międzynarodową Konferencję "INTERCULTURAL MANAGEMENT CONGRESS" oraz II Ogólnopolską Konferencję Naukową "W stronę różnorodności. Od koncepcji do aktualnych problemów zarządzania."


Jedenasta edycja konferencji "Zarządzanie Międzykulturowe" poświęcona będzie w szczególności kwestiom związanym z zarządzaniem i przywództwem w wielokulturowych korporacjach, kulturą organizacyjną we współczesnym świecie oraz komunikacją międzykulturową.
Podczas konferencji "W stronę różnorodności. Od koncepcji do aktualnych problemów zarządzania" zaprezentowane zostaną natomiast wyniki badań w zakresie zarządzania różnorodnością w różnych obszarach funkcjonowania współczesnych organizacji.
 
Do udziału w konferencji zapraszamy osoby, które zajmują się różnorodnością wewnątrz organizacji, jak i problemami różnorodności w relacjach organizacji z otoczeniem. Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 września w siedzibie Społecznej Akademii Nauk, przy ul. Łuckiej 11 w Warszawie.
 
Więcej informacji znajduje się na stronie Kongresu.