Clark University
Differentiate yourself
polski English Clark na Facebooku Clark na YouTube Wirtualny kampus

Poleć nas znajomym!

Mamy przyjemność poinformować, że Clark University w Polsce otrzymał dodatkową możliwość obniżenia czesnego dla każdego Słuchacza, który poleci Program swoim znajomym.

Dzięki promocji ”A friend brings a friend” można otrzymać zniżkę w czesnym w wysokości aż $200 (ok. 600 PLN) za każdą osobę, która rozpocznie studia z polecenia obecnego Słuchacza.

Promocja została specjalnie przygotowana, aby znacznie obniżyć koszty studiów. Wszyscy Studenci Clark University oraz osoby przystępujące do studiów mają możliwość uzyskania zniżki w czesnym. Pewne ograniczenia wynikające z organizacji studiów dotyczą Studentów 2-go roku Clark University – prosimy o kontakt z Biurem Administracji.

Szczegóły promocji dostępne są w Biurze Administracji: administration@clarkuni.eu, tel. 42 664 22 51.

b_1.pngsan-baner-boczny.jpgbaner_clark_usa.jpgbaner_konferencja.jpg

Clark University jest instytucją naukowo-badawczą założoną w 1887. Clark jest najstarszą placówką w Stanach Zjednoczonych oferującą możliwość uzyskania dyplomu Master. Clark jest jedną z trzech uczelni z Nowej Anglii, obok Harvardu i Yale, które zapoczątkowały istnienie prestiżowego stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich - Association of American Universities.