Clark University
Differentiate yourself
polski English Clark na Facebooku Clark na YouTube Wirtualny kampus
Campus Łódź Campus Warszawa Campus Londyn

Campus Łódź

Campus Łódź
Campus Łódź
Campus Łódź
Campus Łódź
Campus Łódź
Campus Łódź

Aktualności - Campus Łódź

13.10_pl_dobre.jpg

Dzień otwarty 13.10.2016

W czwartek 13 października 2016 r. zapraszamy na dzień otwarty w Clark Univeristy w Łodzi, który odbędzie się przy ul. Kilińskiego 98 (sala P1) w godz. 17:00-19:00.
Dla Uczestników dni otwartych przygotowaliśmy specjalne promocje.

meet_the_dean.jpg

Spotkanie z Dziekanem Clark University, USA

Zapraszamy wszystkich Studentów programów MSPC na spotkanie z Amy Daly Gardner, Dziekanem Clark University (USA), które odbędzie się 18 czerwca 2016 r. w godz. 15:oo-16:oo w sali nr P12, przy ul. Kilińskiego 98.

baner_angielski.jpg

Kursu języka angielskiego

Program intensywnego kursu języka angielskiego został opracowany z myślą o wszystkich, którzy pragną sprawdzić swoje umiejętności językowe przed rozpoczęciem studiów na anglojęzycznych programach Clark University w Polsce.

article.jpg

Capstone project w Nadleśnictwie Spychowo

W dniach 3 i 4 marca 2016 r. w ramach projectu Capstone grupa studentów Społecznej Akademii Nauk i Uniwersytetu Clark (USA) odiwedziła Nadleśnictwo Spychowo. Więcej...

2467.jpg

Gala Absowlentów 2015

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystej Gali Absolwetów rocznika 2015.

schedule_2015.jpg

HARMONORGAM/PLAN ZAJĘĆ FALL 2015

W zakładce Strefa Studenta campus w Łodzi zostały opublikowane harmonogramy spotkań dla pierwszych semestrów oraz plan zajęć dla pierwszego roku programu MASTER+Magister.

mba_wprost_2015.jpg

MBA(SAN)+Master wśród 10 najlepszych programów w kraju

Tygodnik WPROST opublikował ranking najlepszych programów MBA. Podobnie jak w roku ubiegłym, wśród wyróżnionych w ten sposób studiów znalazł się program MBA (SAN) + Master (Clark University) realizowany w Łodzi i w Warszawie.

 

Archiwum aktualności »
Formularz kontaktowy Clark University
Imię:
Telefon:
E-mail:

Łódź Warszawa Londyn

Wyrażam zgodę na kontakt
mcp-baner-boczny.jpgsan-baner-boczny.jpg

Clark University jest instytucją naukowo-badawczą założoną w 1887. Clark jest najstarszą placówką w Stanach Zjednoczonych oferującą możliwość uzyskania dyplomu Master. Clark jest jedną z trzech uczelni z Nowej Anglii, obok Harvardu i Yale, które zapoczątkowały istnienie prestiżowego stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich - Association of American Universities.